قوانین و مقررات پت شاپ اینترنتی آسپت

قوانین و مقررات سایت آسپت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات پت شاپ اینترنتی آسپت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پت شاپ اینترنتی آسپت  به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به پت شاپ اینترنتی آسپت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پت شاپ اینترنتی آسپت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

-پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه برای تغییر سفارش خود با واحد فروش پت شاپ اینترنتی آسپت تماس بگیرید.

– سفارش شما پس از واریز کامل وجه ثبت خواهد شد.

– کالای ارسال شده پس از دریافت توسط مشتری قابل تعویض و مرجوعی نخواهد بود.

– هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

پت شاپ اینترنتی آسپت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

پت شاپ اینترنتی آسپت  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پت شاپ اینترنتی آسپت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

-همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پت شاپ اینترنتی آسپت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فپت شاپ اینترنتی آسپت جزئی از اموال پت شاپ اینترنتی آسپت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پت شاپ اینترنتی آسپت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پت شاپ اینترنتی آسپت محفوظ می‏‌دارد.

هنگامی که شما از خدمات پت شاپ اینترنتی آسپت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پت شاپ اینترنتی آسپت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پت شاپ اینترنتی آسپت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.

*لازم به ذکر است پس از ثبت سفارش توسط خریدار تحویل بار از دفتر مرکزی آسپت و یا نمایندگی های مجاز آسپت می باشد و در صورت درخواست خریدار برای ارسال بار هزینه حمل و ارسال برعهده خریدار می باشد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا جشنواره ها، امکان دارد پت شاپ اینترنتی آسپت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پت شاپ اینترنتی آسپت را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۷۴۴۰۰۰۵۰۴۰ تنها شماره‌ای است که پت شاپ اینترنتی آسپت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پت شاپ اینترنتی آسپت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی رایمون است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info @ aspet .ir  اطلاع دهید.

همچنین ۳۰۰۰۷۴۴۰۰۰۵۰۴۰ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش پت شاپ اینترنتی آسپت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.